Klima Technik Klima Santralleri, Merkezi Sistem, Isıtma Soğutma, Klima, Prosess Soğutma, Endüstriyel Soğutma, Clint, Cofely, Cofely Suez, Jacir, Novair, Montair, Onda, SCM Frigo, Soğutma grupları, Fancoil, Rooftop, Quantum turbocor kompresörlü soğutma grupları,Su soğutma kuleleri,Hassas kima cihazları, Klinik cihazları, Dry cooler, remote kondenser, soğuk oda iç üniteleri,Endüstriyel soğutma grupları, Airfel, Airfel Tetisan, Klima, Isıtma, Soğutma, Merkezi Sistem, İklimlendireme, Havalandırma, Fancoil, Chiller, Soğutma Sistemleri, Merkezi Soğutma, Soğutma Grubu, Klima Santrali, Rooftop,Fancoil,Mcquay,York,Trane,Chiller Servisi,Soğutma Grubu Servisi, klima Teknik

Markalar / Ürünler

Haberler

CLINT

GI Industrial Holding firmalarındandır. İtalyadaki 3 farklı tesiste imalatını gerçekleştirmektedir. Ürün gamında hava ve su soğutmalı soğutma grupları, prosess soğutma grupları, free-cooling su soğutma grupları, turbocor soğutma grupları, rooftop, condensing unit ve fancoil cihazları mevcuttur. Klimateknik, 2007 tarihinden itibaran Clint Chiller Türkiye distribütörüdür. Clint Chiller Türkiye de pek çok önemli projede kullanılmıştır

JACIR

Cofinair Group'a ait, yüksek teknolojisiyle Avrupa soğutma kulesi pazar lideridir. Açık devre su soğutma kulesi, kapalı devre su soğutma kulesi, hibrid su soğutma kulesi, adyabatik cooler,  imalatı gerçekleştirmektedir. HVAC ve Endüstriyel tesisler için galvaniz ve paslanmaz çelik, beton ve polyester ( CTP ) su soğutma kuleleri imalatı Fransa Cedex’teki fabrikalarda gerçekleştirilmektedir.

GOHL

Cofinair Group'a ait 1933 yılında kurulmuş Aman soğutma kulesi imalatçısıdır. Whirl Sintering 0,3 mm kaplaması ile (korozyona karşı DIN EN ISO 12944 standartına gore en ust sınıf C5-M) tüm kuleleri korozyona karşı 10 yıl garantilidir. Ürün gamında açık soğutma kulesi, kapalı soğutma kulesi, hibrid soğutma kulesi, adyabatik petekli dry cooler (adiabatic cooler) bulunmaktadır. Fabrikası Almanyanın güneyinde Singen de bulunmaktadır.

COFELY REFRIGERATION

GDF Suez Gruba ait 1878 yılında kurulmuş Alman endüstriyel soğutma firmasıdır. Manyetik yataklı sürtünmesiz Turbocor kompresörlü soğutma gruplarını (Quantum) Avrupada imal eden ilk firmadır. Ürün gamında Quantum; turbocor chillerler, Spectrum; vsd vidalı chilerler, Amonum; amonyaklı chillerler, Pensum; Scroll chillerler, Marenum; marin chillerler yer almaktadır.

MONTAIR

GI Industrial Holding firmalarındandır. Server odaları ve data merkezleri için hassas klima cihazları ( close control), Telekom hassa klima cihazları, ayrıca hastane, temiz oda, laboratuar ve ameliyathaneler için paket klinik cihazları üretimi gerçekleştirmektedir. Ayrıca ürün gamında küçük kapasiteli standart ve free-cooling soğutma grupları da mevcuttur.

ONDA

İtalyan ısı değiştirgeci imalatçısıdır. 20 yılı aşkın süredir HVAC ve endüstriyel soğutma sektörüne, dry cooler ( kuru soğutucu ), remote kondenser, plakalı eşanjör, shell and tube eşanjör, gazlı ve sulu soğuk oda iç üniteleri üretmektedir. Ayrıca marine tip evaporatör ve marine tip kondenser imalatı da mevcuttur.

NOVAIR

GI Industrial Holding firmalarındandır. 1985 yılında kurulmuştur. İtalya Rivignano’daki 5000 m2’lik tesislerinde klima santralleri, hücreli aspiratörler, ısı geri kazanım cihazları, asma tavan tipi klima santralleri ve dik tip klima santralleri imalatı gerçekleştirmektedir.

SODEX 2014

10.4.2014 | 7-10 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleşen Sodex Istanbul Fuarına Klimateknik 200 m2 lik standı ile katıldı. Klimateknik her fuarda oldugu gibi yine yüksek tenolojili ürünlerini sergiledi. Fuarda 1500 kw kapasitede CLİNT markalı su sogutmalı manyetik yataklı santrifuj turbocor chiller , JACIR marka adyabatik cooler, JACIR marka hibrid kapalı su sogutma kulesi, GOHL ma... Devamı »

PARSAN JACIR ADYABATİK COOLERLARI SEÇTİ

22.3.2015 | Parsan Dilovasında açacagı yeni fabrikasıda 9 adet 1 MW lık JACIR adibatic cooler kullanacak. Türkiye'nin en büyik adyabatik ... Devamı »

41 ADET MONTAIR DIRECT FREE-COOLING CLOSE CONTROL

22.3.2015 | Türkiyenin en büyük data centerı olması özelligini taşıyan SGK Batıkent Bilgi İşlem merkezinde 41 adet 80 kw MONTAIR markalı direct freecooling hassas kontrol klima cihazı, 500 adet air modulator firmamız tarafından temin edilmiştir.... Devamı »

© 2017 klima technik 

Designed by IDS