Klima Technik Klima Santralleri, Merkezi Sistem, Isıtma Soğutma, Klima, Prosess Soğutma, Endüstriyel Soğutma, Clint, Cofely, Cofely Suez, Jacir, Novair, Montair, Onda, SCM Frigo, Soğutma grupları, Fancoil, Rooftop, Quantum turbocor kompresörlü soğutma grupları,Su soğutma kuleleri,Hassas kima cihazları, Klinik cihazları, Dry cooler, remote kondenser, soğuk oda iç üniteleri,Endüstriyel soğutma grupları, Airfel, Airfel Tetisan, Klima, Isıtma, Soğutma, Merkezi Sistem, İklimlendireme, Havalandırma, Fancoil, Chiller, Soğutma Sistemleri, Merkezi Soğutma, Soğutma Grubu, Klima Santrali, Rooftop,Fancoil,Mcquay,York,Trane,Chiller Servisi,Soğutma Grubu Servisi, klima Teknik

Markalar / Ürünler

Haberler

CLINT

GI Industrial Holding firmalarındandır. İtalyadaki 3 farklı tesiste imalatını gerçekleştirmektedir. Ürün gamında hava ve su soğutmalı soğutma grupları, prosess soğutma grupları, free-cooling su soğutma grupları, turbocor soğutma grupları, rooftop, condensing unit ve fancoil cihazları mevcuttur. Klimateknik, 2007 tarihinden itibaran Clint Chiller Türkiye distribütörüdür. Clint Chiller Türkiye de pek çok önemli projede kullanılmıştır

COFELY REFRIGERATION

GDF Suez Gruba ait 1878 yılında kurulmuş Alman endüstriyel soğutma firmasıdır. Manyetik yataklı sürtünmesiz Turbocor kompresörlü QUANTUM chilleri Dünyadaki mevcut en verimli soğutma grubudur. Soğutma grubunun ara yük COP’ değeri 14’e ulaşmaktadır. Manyetik yataklı santrifüj kompresörleri frekans konvektörlüdür ve yağlama gerektirmez.

JACIR-AIR TREATMENT

Yüksek teknolojisiyle Fransa’nın dünya soğutma kulesi lideridir. Açık devre su soğutma kulesi, kapalı devre su soğutma kulesi ve hibrid su soğutma kulesi imalatı gerçekleştirmektedir. HVAC ve Endüstriyel tesisler için galvaniz ve paslanmaz çelik, beton ve polyester ( CTP ) su soğutma kuleleri imalatı Fransa Cedex’teki fabrikalarda gerçekleştirilmektedir.

NOVAIR

GI Industrial Holding firmalarındandır. 1985 yılında kurulmuştur. İtalya Rivignano’daki 5000 m2’lik tesislerinde klima santralleri, hücreli aspiratörler, ısı geri kazanım cihazları, asma tavan tipi klima santralleri ve dik tip klima santralleri imalatı gerçekleştirmektedir.

ONDA

İtalyan ısı değiştirgeci imalatçısıdır. 20 yılı aşkın süredir HVAC ve endüstriyel soğutma sektörüne, dry cooler ( kuru soğutucu ), remote kondenser, plakalı eşanjör, shell and tube eşanjör, gazlı ve sulu soğuk oda iç üniteleri üretmektedir. Ayrıca marine tip evaporatör ve marine tip kondenser imalatı da mevcuttur.

MONTAIR

GI Industrial Holding firmalarındandır. Server odaları ve data merkezleri için hassas klima cihazları ( close control), Telekom hassa klima cihazları, ayrıca hastane, temiz oda, laboratuar ve ameliyathaneler için paket klinik cihazları üretimi gerçekleştirmektedir. Ayrıca ürün gamında küçük kapasiteli standart ve free-cooling soğutma grupları da mevcuttur.

SODEX 2010

24.03.2010 | 5-8 Mayıs 2010 tarihinde gerçekleşecek 2010 Sodex fuarında Klimateknik 2 salon A 06 numaralı standında katılımını gerçekleştirecek. Bu yılki fuarda ilk defa Clint hava soğutmalı manyetik yataklı kompresörlü su soğutma grubu ve Cofely Quantum su soğutmalı manyetik yataklı kompresörlü soğutma grupları sergilenecek.... Devamı »

CLINT TURBOLINE

15.01.2010 | Clint 2010 Mostra Convegno fuarında Turboline serisi hava ve su soğutmalı manyetik yataklı kompresörlü soğutma gruplarını tanıttı. Turbocor kompresörlü soğutma grupları, entegre frekans konvertörleri ve sürtünmesiz manyetik yataklaması sayesinde günümüzde en yüksek verimi sağlayan soğutma grupları olarak pazarda yerini almıştır.... Devamı »

MONTAIR

05.01.2014 | Hassas kontrol ve klinik cihazları pazarının lider firmalarından Montair 2010 yılı ilk çeyreğinde Clint, Novair, ve KTK firmalarını bünyesinde bulunduran GI Holding bünyesine dâhil edilmiş olup, Türkiye pazarında Montair ürünlerinin satışı da Klimateknik tarafından gerçekleştirilecektir.... Devamı »

CLINT CENTRITEK

10.01.2010 | Clint 2010 Mostra Convegno fuarında yeni geliştirdiği santrifüj kompresörlü soğutma gruplarını sergiledi. Avrupalı imalatçılar arasında ürün gamına santrifüj kompresörlü soğutma gruplarını ilk dahil eden Clint, Centritek ile 9 MW soğutma kapasitesi sağlayabiliyor.... Devamı »

© 2015 klima technik 

Designed by IDS